Ogrodzenia łupane

Kształtki łupane

Kształtki łupane

Rozwiązanie to cechuje estetyka, która nawiązuje do klasycznej cegły. Ceglany rysunek nadaje architekturze i otoczeniu ciepłego, swojskiego charakteru. Takie ogrodzenie będzie dobrze pasować do klasycznej i dworkowej architektury, a także do rustykalnych wiejskich domów i bujnych ogrodów pełnych pnączy i ozdobnych roślin. Polecane jest również wszędzie tam, gdzie na elewacjach pojawia się motyw cegły .
Klasyczny rysunek cegły doskonale pasuje do klasy cznych paneli ogrodzeniowych – metalowych lub drewnianych – zdobionych oramentami o organicznych kształtach, a także do paneli o wygiętej na kształt łuku czy fali linii górnej. Z kolei połączenie kształtek z prostymi metalowymi panelami stworzy bardziej industrialny klimat.

Kształtki łupane
Kształtki łupane
Kształtki łupane
Kształtki łupane
Kształtki łupane

System składa się z kilku elementów tworzących powtarzalne moduły konstrukcyjne, które przypominają fragmenty ceglanego muru. Kształtki można układać bez spoinowania, wówczas posz czególne „cegiełki” oddzielone są od siebie szczeliną (tzw. ślepa fuga). Z kolei zastosowanie fugi w kolorze kontrastującym z kształtkami jeszcze bardziej podkreśli rysunek cegły.

Kształtki łupane
Topaz
Kształtki łupane
Szaro-biały
Kształtki łupane
Piaskowy

Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!Zapoznaj się z wszystkimi produktami Drewbet.Wyszukaj punkt handlowy w Twojej okolicy.

Pozostałe
ogrodzenia

Poszukaj w ofercie produktu dla siebie.

Zobacz ogrodzenia

Nasze
realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Zobacz realizacje