Pustaki Elewacyjne

Pustaki elewacyjne łupane z serii FASADE BLOCK stosowane są głownie do wznoszenia ścian oraz wykończenia elewacji w budownictwie wielorodzinnym, jak i obiektach użyteczności publicznej. Elementy pozwalają na wykonanie dowolnego kształtu w tym wewnętrznych ścian rożnego typu budowli. Powtarzalność oraz precyzyjne wykonanie pustaków (równe krawędzie) pozwalają na wznoszenie ścian o estetycznym wyglądzie, przy znacznie mniejszym zużyciu spoiwa i skróceniu czasu realizacji w porównaniu do klasycznie wznoszonej powierzchni pionowej. Szeroka gama kolorów i kształtów elementów elewacyjnych z tej serii pozwala na uzyskanie efektownych i oryginalnych rozwiązań.

DREWBET AIRBRICK SYSTEM doskonale współgra zarówno technologicznie jak i wzorniczo z elementami serii FENCE. Pustaki ogrodzeniowe pozwalają na wykonanie klasycznych jak i pełnych ogrodzeń typu mur. System sprawdza się zarówno w kwestii utrzymania bezpieczeństwa posesji jak i w charakterze dekoracyjnym.

Elementy z serii GARAGE umożliwiają realizację budynków parterowych z lekkim zadaszeniem lub poddaszem użytkowym w terenie zagospodarowanym bez dużej ingerencji w podłoże. Nowatorski system pozwala na budowę budynków użytkowych bez pozwolenia budowlanego (do 25m2 powierzchni) oraz trzy krotne skrócenie czasu jego realizacji. Firma oferuje gotowe rozwiązanie technologiczne (fundamenty, ściany, dach) dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.