L3 NIVA

Ogrodzenia systemowe - seria laser

Ogrodzenia systemowe seria laser

Panele ogrodzeniowe Niva składają się ze zwartych, gładkich płaszczyzn. Ciężar wizualny surowych powierzchni zrównoważony jest jednak subtelnym ażurem o kształcie drzewa, utrzymanym w stylistyce swobodnego szkicu, co dodaje ogrodzeniu lekkości i efektu świeżości. Panele świetnie będą wyglądać pod koronami niewysokich, ozdobnych drzewek liściastych, a w słoneczne dni będą rzucać inter esujący cień.

Ogrodzenia systemowe seria laser
Ogrodzenia systemowe seria laser

To propozycja dla tych, co pragną częściowo osłonić teren przed wzrokiem ciekawskich przechodniów czy sąsiadów i stworzyć nieco bardziej intymny klimat w ogrodzie. Jednocześnie, dzięki niewielkim ażurom, panele Niva nie przyczynią się do poczucia izolacji i zupełnego odcięcia domowników od zewnętrznej przestrzeni.

Panele ogrodzeniowe z serii LASER wykonane są z dobrych gatunkowo blach stalowych o grubości 2mm, które zabezpieczone są ocynkiem galwanicznym i pomalowane farbą pr oszkową. Elementy drewniane zaś malowane są trzykrotnie: pierwszą warstwę stanowi podkład impregnujący, a dwie następne – to warstwy nawierzchniowe. Dzięki temu ogrodzenie nie wymaga wykonania dodatkowych zabiegów i jest gotowe do montażu od razu po za kupieniu.

Ogrodzenia systemowe - metalowe - seria laser - wymiary

Ogrodzenia systemowe - metalowe - seria laser - wyposażenie

Ogrodzenia systemowe - metalowe - seria laser - kolorystyka

Wypełnienia stalowe w serii Laser są ocynkowane galwanicznie i m alowane proszkowo.

Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!Zapoznaj się z wszystkimi produktami Drewbet.Wyszukaj punkt handlowy w Twojej okolicy.

Pozostałe
ogrodzenia

Poszukaj w ofercie produktu dla siebie.

Zobacz ogrodzenia

Nasze
realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Zobacz realizacje