Pustaki konstrukcyjne

Seria airbrick

Pustaki łupane

Seria Airbrick to kompletny zestaw elementów konstrukcyjnych o łupanej strukturze, który pozwala na szybkie i oszczędne wykonanie ścian działowych, murków i elementów małej architektury, budynków parterowych z lekkim dachem lub z poddaszem użytkowym, pomieszczeń gospodarczych lub garaży.
System Airbrick to oszczędność. Nie wymaga precyzyjnych i czasochłonnych prac murarskich. Poszczególne elementy doskonale do siebie pasują, dlatego pustaki układa się jedenna drugim, łącząc je ze sobą za pomocą niewielkiej ilości zapra - wy klejowej. Gotowe powierzchnie nie wymagają tynkowania, ani malowania, ponieważ bloczki posiadają łupaną , dekoracyjną strukturę w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru.

Pustaki łupane
Pustaki łupane
Pustaki łupane
Pustaki łupane
Pustaki łupane

System składa się z pustaków łupany ch oraz gładkich, co daje mo żliwość dopasowania kamiennej elewacji do istniejącej już zabudowy. Przy użyciu pustaków działowych można wykonać lekkie i nie zajmujące wiele miejsca ściany działowe. Betonowe elementy wzmocnione dodatkowo przez technologię wibroprasowania posiadają wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz wytrzymałość mechaniczną.

Pustaki łupane

Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!Zapoznaj się z wszystkimi produktami Drewbet.Wyszukaj punkt handlowy w Twojej okolicy.

Pozostałe
ogrodzenia

Poszukaj w ofercie produktu dla siebie.

Zobacz ogrodzenia

Nasze
realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Zobacz realizacje