Drewbet ogrodzenia. Zakres działalności.

Naturalne otoczenie jakości

Firma DREWBET istnieje od 1995 r. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą ogrodzeń betonowych, bram oraz furtek. Zapewniamy duży asortyment i wysoką jakość. Posiadamy własną bazę transportową, dzięki której skutecznie i szybko realizujemy zamówienia bezpośrednie jak i telefoniczne. Estetyka i trwałość, którymi cechują się nasze wyroby pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów. Prostota konstrukcji naszych ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie montażu tychże ogrodzeń zgodnie z życzeniem Klienta.

Konserwacja drewna metodą próżniowo-ciśnieniową, stosowana przez naszą firmę, zapewnia głęboką ochronę drewna, gwarantując przedłużoną żywotność w skrajnych warunkach pogodowych, w stałym kontakcie z ziemią i wodą. Stosowany przez nas środek konserwujący eliminuje potrzebę tradycyjnej konserwacji drewna i posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Nasze atuty

PROFESJONALNA KADRA

Całość tą świetnie uzupełnia grupa młodych i profesjonalnych pracowników, która ma wpływ na wzrost pozycji naszej firmy na rynku polskim a już niedługo także i europejskim. Wciąż uczymy się i zdobywamy kolejne doświadczenia. Stając wobec różnego typu wyzwań, każdego dnia decydujemy wspólnie o dalszym rozwoju i działaniach firmy.