Drewbet ogrodzenia. Nasze Wyróżnienia.

BUDMA

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy. Ekspozycja targów BUDMA stanowi możliwość zaprezentowania swojej oferty w ramach kilku segmentów tematycznych, takich jak Ściany i fasady, Drewno w budownictwie, Kamień w budownictwie, Dachy, okna, drzwi i bramy, Informatyka dla budownictwa, Centrum Budownictwa Sportowego. Naszą nową inicjatywą jest salon Drogi i chodniki, gdzie profesjonaliści z branży znajdą wiele ciekawych rozwiązań.

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy. Ubiegłą edycję targów BUDMA odwiedziło niemal 65 000 gości z 29 państw, którzy na 47.433 m2 powierzchni wystawienniczej mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą niemal 1600 wystawców z kraju i zagranicy. Wśród zwiedzających przeważały osoby podejmujące kluczowe decyzje inwestycyjne, podkreślając fachowy charakter targów.

EKSPOZYCJA

Ekspozycja targów BUDMA stanowi możliwość zaprezentowania swojej oferty w ramach kilku segmentów tematycznych, takich jak Ściany i fasady, Drewno w budownictwie, Kamień w budownictwie, Dachy, okna, drzwi i bramy, Informatyka dla budownictwa, Centrum Budownictwa Sportowego. Naszą nową inicjatywą jest salon Drogi i chodniki, gdzie profesjonaliści z branży znajdą wiele ciekawych rozwiązań.

MEDAL

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA WinDoor-tech. Najcenniejsze trofeum, jakie można zdobyć na Targach Poznańskich. Medalami wyróżniane są produkty najlepsze, nowoczesne, innowacyjne technologicznie, prezentujące najwyższą jakość.